Muncitori reparaţii beton Olanda

Categorie: Posturi Creat: Miercuri, 02 Martie 2016 13:17

Durata contract: între 6 săptămâni şi 6 luni

Data începere: începutul lui mai 2016

Locaţie: Velsen

Salariul net: 450 Euro/săptămână

Programul de lucru: 6 zile pe săptămână. Se lucrează în 2 sau 3 ture; minim 37,5 ore/săptămână

Posibilitatea de efectuare ore suplimentare: 8 ore pe săptămână

Cazarea: oferită de angajator; cameră individuală, dotată cu bucătărie şi televizor

Transportul din România: nu este asigurat de angajator

Transportul la locul de muncă: nu este asigurat de angajator

Cerinţe:

- deţinere permis de conducere categoria B – obligatoriu pentru 1 candidat din echipă;

- limba engleză sau germană la nivel conversaţional (B);

- certificat VCA;

- minim 3 ani experienţă în domeniu;

- punctualitate la locul de muncă;

- păstrarea curăţeniei la locul de muncă;

- abilităţi bune de comunicare;

- abilităţi de muncă în echipă;

- seriozitate.

Responsabilităţi:

- turnarea diferitelor tipuri de beton:

·         la sol sau în pantă se lucrează cu strat gros de beton, care este aplicat cu ajutorul unei came;

·         pe pereţi se aplică în strat mai subţire cu ajutorul unui trafalet obişnuit.

Alte informaţii:

- Nu există perioadă de probă.

- Salariul se plăteşte săptămânal, miercurea, prin transfer bancar.

- Salariul include contribuţia la pensie.

- Concediul este plătit.

- Se asigură asigurare medicală, dedusă din salariul brut.

- Angajatorul oferă mănuşile şi masca, angajatul trebuie să-şi achiziţioneze bocancii, hainele de muncă şi casca.

Nu se percep comisioane de mediere!