Sofer TIR Container Cisterna - UK

Categorie: Posturi Creat: Marți, 15 Septembrie 2015 07:31

Descriere profil: Oferta se adreaseaza soferilor cu experienta in transportul international, interesati sa lucreze pentru o companie cu renume in transportul de bunuri alimentare lichide. Reprezinta o oportunitate si pentru soferii care vor sa se stabileasaca in Marea Britanie.

Conditii salariale: 6.5 lire/ora net => 1400 lire/luna net (echivalent 1900 euro/luna net)

extra 85 lire/saptamana pentru targhet indeplinit(echivalent 115euro/saptamana aprox 460euro/luna)

Transportul in Romania cu avionul asigurat de angajator dus/intors in saptamana libera.

Numarul de ore lucratoare/4 saptamani: de la 200 ore

Locatia: UK

Experienta necesara: minim 2 ani experineta pe o pozitie similara

Responsabilitati:

  •  transportul produselor alimentare lichide in container cisterna in Anglia
  •  livrarea produselor alimentare catre clienti
  •  mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii
  •  trasportarea si livrarea produselor in conditii optime

Cerinte:

  •  experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 2 ani
  •  licenta ADR pt cisterna - valabila - constituie avantaj
  •  limba engleza: nivel comunicativ
  •  profesionalism
  •  persoana curata si stilata/eleganta

Limbi straine: engleza – nivel mediu

Educatie: Studii liceale sau scoala profesionala

Competente specifice: licenta ADR pentru cisterna

Alte informatii:

  •  Bonus de pana la 85 lire pe saptamana, daca se indeplinesc indicatorii KPIs
  •  Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa
  •  Transportul cu avionul asigurat de angajator dus/intors in saptamana libera.
  •  Se doarme in cap tractor
  •  Se pune la dispozitie camera sociala (masina de spalat,dus,bucatarie) in doua locatii Purfleet si Immingham.
  •  Training

Nu se percep comisioane de mediere.